Tipy na výlet v Krušných horách


Široká nabídka aktivit pro zpestření vašeho pobytu. Vyberte si podle svého gusta.

Poznejte Krušné hory, jejich přírodní zajímavosti a sportovní možnosti.


Ubytování Krušné hory

Náš penzion poskytuje ideální útočiště všem milovníkům horské přírody, kteří netouží po komfortu, ale po autentických zážitcích. Ubytovat se můžete v 2–3 lůžkových pokojích s umyvadlem, WC a koupelna jsou společné na patře.

Nabízíme zázemí mezi lesy v krásném slunném krušnohorském údolí, ideální základnu pro výlety, cyklistiku, lyžování i relaxaci. Poznejte zapomenutý kout kopců, kde můžete uniknout všudypřítomným davům turistů. Dopřejte si klid a odpočinek v původním domě u kachlových kamen a alespoň na pár dní si vyzkoušejte prostý životní styl pravých horalů.

Penzion Schneider je 200 let staré krušnohorské stavení - původně mlýn, později poštovna a nyní stylový penzion. Nachází se v malé horské vesničce Tellerhauser, vzdálené 4 km od českých hranic, 7 km od ski areálů Klínovec a Oberwiesenthal a 5 km od ski areálu Neklid – Boží Dar. Příjemnou procházkou lesem můžete v létě dojít na Ježíškovu cestu. V blízkém okolí najdete velké množství cyklotras a běžeckých stop, hned nad penzionem vede lyžařská magistrála. Děti a lyžaři začátečníci můžou využít menší vlek přímo u penzionu.

Dále nabízíme:

Upozornění:
Pension Schneider je vhodný pro milovníky přírody a Krušnohoří, hledající na horách odpočinek, klid a sportovní vyžití. V pensionu nenajdete televizi ani signál českého mobilního operátora. Pozor také pokud jste alergici, používáme prachové peřiny a máme dvě kočky.


Penzion Schneider
ubytování Krušné hory


rezervační formulář
kontaktní formulář