Tipy na výlet v Krušných horách


Široká nabídka aktivit pro zpestření vašeho pobytu. Vyberte si podle svého gusta.

Poznejte Krušné hory, jejich přírodní zajímavosti a sportovní možnosti.


Nabídka aktivit

Ačkoliv je poznávání nádherného okolí našeho penzionu samo o sobě nevšedním zážitkem, možná přece jen zatoužíte po malém zpestření svého pobytu. Vedle půjčovny zimního i letního sportovního vybavení vám můžeme nabídnout spoustu možností, jak si naplno užít každičký den v Krušných horách. Vybírat je opravdu z čeho:

Výlet na sněžnicích s instruktorem

Provedeme vás působivou krajinou Krušnohoří, naučíme vás našlapovat měkce jako kočky. Vybrat si můžete výlet dvouhodinový, jednodenní (4 – 6 hodin) nebo noční (3 – 4 hodiny). A pak je tu ještě náš noční výlet SPECIAL, kdy se vydáme z Božího Daru na Kalahari pod Klínovcem. Jako speciální nabídka vás k večeři čeká sendvič s originál sýrem Raclette. Vzdálenost tam i zpět je cca 10 km, doba trvání je zhruba 5 hodin. V případě zájmu je možné udělat Raclette přímo ze speciálního stroje, zde je potom účtován příplatek 150,- Kč/osobu.

2 hodiny denní noční
1 osoba 530,- Kč 950,- Kč 950,- Kč
2 – 3 osoby 440,- Kč 680,- Kč 680,- Kč
4 – 9 osob 250,- Kč 500,- Kč 500,- Kč
10 a více osob 190,- Kč 400,- Kč 400,- Kč

Ceny jsou uvedeny na 1 osobu a zahrnují také zapůjčení sněžnic, případně čelových svítilen.

Masáže, relaxace a fyzioterapie přímo na penzionu

Jen máloco potěší tělo i mysl po horské túře víc než jemná masáž. Vybrat si můžete z několika typů masáží nebo si nechte poradit zkušeným fyzioterapeutem.

Husky škola

Pokud jste vždy snili o projížďce se psím spřežením, máte jedinečnou příležitost. Velmi rádi vám tento úžasný zážitek zprostředkujeme.

Lyžařská a snowboardová škola

Objednat si u nás můžete také kurz lyžování nebo snowboardingu, ať už jste úplní začátečníci nebo si chcete vylepšit techniku. Potřebné vybavení vám samozřejmě můžeme zapůjčit.

Škola snowkitingu

Chcete-li zkusit něco kapku netradičního, navrhujeme snowkiting. Jízda na lyžích nebo snowboardu s drakem nad hlavou je to pravé pro milovníky adrenalinu.

Škola běžeckého lyžování

Dáváte-li přednost projížďce krajinou, rádi vám půjčíme potřebné vybavení. Zkušený instruktor vás pak naučí správnou techniku, abyste si mohli pořádně užít hustou síť místních tras.

Nordic walking centrum

Nordic walking je jeden z těch úžasných sportů, který si můžete bez obav dopřávat v každém věku. Nabízíme vám jak půjčovnu holí, tak i kurzy s instruktorem.

Paragliding

Naším horkým tipem pro milovníky výšek je paragliding, dechberoucí plachtění na dvoumístném kluzáku.

Lukostřelba

Chcete si otestovat svou mušku a soustředěnost? Objednejte si u nás lukostřelbu.


Penzion Schneider
ubytování Krušné hory


rezervační formulář
kontaktní formulář